O laserovém centru

18 let zkušeností MUDr. Drahomíry Kotlářové

Naše laserové centrum poskytuje již 16 let služby dospělým i dětem. K dispozici máme již 16 moderních přístrojů a jsme schopni vyřešit a poradit s většinou estetických problémů.

L centru Pardubice je výsledkem naší dlouhodobé snahy Vám přinést nejen očekávané výsledky v oblasti estetiky, ale také spojení léčby s příjemným a moderním prostředím. Vše je uzpůsobeno tak, aby jste u nás našli kompletní služby a každá Vaše návštěva byla radostnou a příjemnou chvilkou v každodenním shonu.

 

  

 

 

 

 Spolupráce s odborníky

Spolupracujeme s prověřenými oborovými specialisty, kteří sdílí myšlenku špičkové odborné péče a zaslouží si tak naše pozitivní reference.


Profesionální vybavení a odborný personál

V L centru Pardubice se neustále snažíme zlepšovat a rozšiřovat nabídku poskytovaných služeb. Proto do našeho centra zakupujeme špičkové moderní přístroje renomovaných značek, které nás řadí mezi jedny z nejlépe vybavených středisek laserové a estetické péče v České republice. Odborný personál navíc prochází pravidelným školením, které garantuje bezpečné a účinné využití každého z našich přístrojů.

  
       


Pořádáme vernisáže obrazů

Protože nás estetika baví, pořádáme výstavy známých i méně známých autorů v prostorách L centra Pardubice. Kapacita expozice je 20 - 30 obrazů (dle jejich velikosti). Výměna obrazů probíhá každé 2 - 3 měsíce.