Styx Naturcosmetic s.r.o.

Společnost Styx Naturcosmetic s.r.o. byla založena v lednu 2010 a je zástupcem společnosti STYX Naturcosmetic GmbH z Rakouska v České republice. Nabízí českým spotřebitelům komplexní sortiment kosmetických přípravků STYX v nejvyšší kvalitě.

Kosmetika Styx

  • není testována na zvířatech
  • je 100%ně přírodní
  • je vyráběna podle nejpřísnějších ekologických a hygienických standardů
  • je vyráběna v Rakousku, kde sídlí také centrála společnosti Styx Naturcosmetic GmbH

Věříme, že si z naší bohaté nabídky přírodní kosmetiky vyberete.
L centrum Pardubice podporuje aplikaci a používání výrobků STYX Naturcosmetic GmbH a je prodejním místem této kosmetiky.


Více na www.styxcz.cz

L centrum doporučuje:

Masážní krém s máslem z kozího mléka 50 ml

Masážní krém s máslem z kozího mléka se vyrábí podle starého domácího receptu. Obsahuje řadu éterických olejů (heřmánek, rozmarýn, měsíček). Dobře se roztírá, nedráždí pokožku a používá se k masáži svalů a kloubů, na nemoci kloubů a šlach ve stáří a při revmatických problémech. Uvolňuje napětí po sportovních výkonech a jiné fyzické zátěži, přináší svalovým partiím značnou úlevu a regeneraci.

Masážní krém je ideální k potírání a masážím při problémech a nemocech všech forem revmatického původu, při přetížení a natržení svalů a jiných problémech pohybového aparátu. Obsažené látky aktivují prokrvení a jemně pronikají hluboko do pokožky.

Kozí mléko obsahuje vitamíny (A, B1, B2, C, D), minerální látky (draslík, sodík, hořčík) a panthenol. Cenné oleje pěstí pokožku a zabraňují předčasnému stárnutí.