Laser

Depilace

Přístrojové vybavení

Alexandritový laser firmy Candea (USA) Gentlelase plus je naprostou špičkou ve své třídě pro trvalou depilaci chloupků. Je to výkonný laser, vybavený dvojitým dynamickým chlazením, které umožňuje použití vyšší energie.

Diagnozy

  • nežádoucí ochlupení na povrchu celého těla
  • modré žilky pigmentace

Slovo lékaře

Laserový paprsek následuje několik milisekund za chlazením, kterým si laser kůži před zákrokem připraví. Působí na chloupky v růstové fázi (proto je nutné ošetření opakovat). Není zde riziko jizvení. Nejlepších výsledků dosahujeme na světlé pokožce a velmi tmavých chloupkách.

Šedivé chloupky a světlé nelze takto ošetřit (pro ty je vhodná metoda SKINE LINE). Před zákrokem je vždy konzultace s lékařem - pokožka nesmí být opálená. Pacient je poučen, že je nutné použití krémů s faktorem 50+.

Ideální období

Září až květen.

Cena ošetření

Cena je stanovena při konzultaci. Hradí se v plném rozsahu 4 návštěvy. Následnuje doladění, u něhož je již cena výrazně nižší.

Fotografie zákroků

Uvádíme fotografie, které jsou pacienty schválené k publikování na našich stránkách. Při osobní návštěvě vám rádi ukážeme další fotografie úspěšných ošetření pacientů.