top of page
  • Instagram
  • Facebook

Endolift

Jak Endolift funguje

 

Ošetření má několik účinků. Remodeluje hluboké a povrchové vrstvy kůže, stahuje povislou kůži, aktivuje tvorbu nového kolagenu a eliminuje nahromaděný tuk. Hlavním účinkem ENDOLIFTU® je vypnutí pokožky, jinými slovy stažení a redukce povislé kůže a to díky aktivaci neokolageneze a metabolickým funkcím v extracelulární matrici. Napínání kůže vytvořené Endoliftem je striktně spojeno se selektivitou použitého laserového paprsku, to znamená se specifickou interakcí laserového světla, které selektivně ovlivňuje vodu a tuk. 

Ambulantní ošetření ENDOLIFT® vyžaduje použití speciálních Eufoton® FTF mikrooptických vláken, které se dají snadno zavádět a to bez jakýchkoliv řezů, nebo anestetik, přímo do podkoží do hypodermis. Při průchodu dermis působí tato FTF mikrooptická vlákna, jako intradermální cesta pro přenos laserové energie, zajišťují významné, viditelné výsledky. Procedura zahrnuje pouze minimální, nebo žádnou rekonvalescenci po zákroku, je bez bolesti a bez komplikací, spojenými s chirurgickými zákroky. Pacienti mohou během několika hodin po zákroku vykonávat běžné aktivity. Výsledky jsou okamžité a dlouhodobé, nicméně celá ošetřená oblast se bude postupně zlepšovat a to po dobu několika měsíců po ošetření ENDOLIFTem®, protože se v hlubokých vrstvách pokožky bude vytvářet další kolagen. Tak jako všechny jiné procedury v estetické medicíně, je konečný výsledek závislý na specificitě a typu pacienta.

 

Slovo lékaře

 

Ošetření Endolift považuji za naprosto výjimečnou a unikátní metodu mini invazivního omlazení. Procedura dělá velkou radost pacientům i nám. Minimum komplikací a viditelný výsledek již po jednom měsíci. Celý proces dobíhá následující tři až pět měsíců.

Přístrojové vybavení

LASEmaR® 1500 je certifikovaný přístroj (FDA) schválený pro laserovou liposukci a lifting. Stimuluje hluboké a povrchové vrstvy kůže, redukuje nadbytečný tuk, podporuje vznik nového kolagenu. Výsledkem je vypnutí vrásek, mladší vzhled, lifting povolené pokožky, vyrýsování kontur a odstranění nadbytečného tuku.

1

Technologie

1

Jedna návštěva

95%

Úspěšnost

111+

Spokojených klientů

Endolift – revoluční lékařský laser

Co je Endolift?

Inovativní ošetření Endolift považuje MUDr. Drahomíra Kotlářová za naprosto výjimečnou a unikátní metodu mini invazivního omlazení. Velmi málo komplikací a viditelný, vyfotitelný výsledek již po jednom měsíci je toho důkazem.

Na jaké problémy se používá?

Řeší nedostatky v těchto oblastech: tváře, linie čelisti, podbradek, krk, dolní víčka („pytle“), horní víčka

Jaký je průběh zákroku?

Pečlivá konzultace, infiltrace ošetřované oblasti anestetikem, vlastní zákrok (zavedení vlákna pod kůži), který trvá do jedné hodiny. Následná domácí péče spočívá v mírném ledování a nošení fixace na noc po dobu jednoho měsíce po výkonu.

Je idealní roční období na zákrok?

Není třeba vhodné období. Endolift je možné provádět celoročně a je jednorázový.

Jaká je doba efektu?

Doba efektu po oštření Endoliftem je dlouhodobá. Minimálně 3 roky.

Jaká je cena zákroku?

Cena je stanovena při konzultaci. Cenu naleznete v našem ceníku.

Kde Endolift provádíme a kde se objednat

Adresa L centrum Pardubice

Jiráskova ulice 2860
530 02 Pardubice

Dostupnost

Dostupnost pracoviště – střed města s vlastním parkovištěm.(MHD č. 6 a nebo taxi)

Telefon recepce

+420 466 652 727
 

Mobil

+420 739 778 700

E-mail

info@lcentrum.cz

Ukázky prací s Endoliftem

Ukázky prací s Endolift frakce

Frakce s Endoliftem

Naše pracoviště poskytuje klientům ošetření Endolift frakce. Je určeno pro oblasti, které klasickým postupem (zavedení vlákna) nelze ošetřit pro nedostatek podkožního tuku,tj. např.čelo. Nebo je možné doladit ošetření po Endoliftu v jednotlivých úsecích.

Také provádíme u pacientů s jizvami po akné – zarovnání povrchu.

Protože se jedná o zcela nový postup, zkoušíme jeho použití při jiných problémech, které se na pokožce mohou vyskytnou.

Budeme průběžně doplňovat fotky i naše nové zkušenosti.

bottom of page